Key Account Manager IT – Vývoj na míru

Obor: IT vývoj, Výroba a vývoj, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Pro společnost zabývající se tvorbou webů a aplikací na míru obsazujeme pozici Key Account Managera.

Pokud máte zkušenosti s prodejem IT řešení na míru, neváhejte nám zaslat Váš životopis !

POPIS POZICE

  • Navazování nových obchodních vztahů

  • Konzultace s klienty a poradenská činnost ohledně IT řešení na míru

  • Péče a rozvoj o stávající klienty – Část portfolia klientů dostanete při nástupu

  • Úzká spolupráce s obchodním a analytickým týmem
  • Příprava obchodních nabídek a dalších materiálů

PROFIL KANDIDÁTA

  • Dobrá znalost prostředí software vývoje (web & mobile)
  • Zkušenosti s prodejem IT řešení na míru
  • Znalost datové analytiky a digitálního marketingu výhodou
  • Zkušenosti s akvizičními aktivitami

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Dog friendly office
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí + zázemí (sprchy, kolárna, tělocvična)

KONTAKT

Anna Vítová
anna.vitova@experis.cz
+420 773 769 174

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY