Senior .Net programátor – skvělý tým a work-life balance

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Praha, Brno, Ostrava
Hledáme:Muže i ženy

Pro našeho klienta, zaměřující se na užitečná, funkční a spolehlivá IT řešení pro své zákazníky, hledáme nového šikovného kolegu do týmu osmi .Net programátorů. Společnost se zaměřuje na řešení v oblasti infrastruktury, Microsoftu, vývoje softwaru a integrace a také se pyšní příjemnou pracovní atmosférou a férovým přístupem vedení ke svým zaměstnancům.

POPIS POZICE

  • Vývoj client – server aplikací v programovacím jazyce C#
  • Vývoj webových aplikací
  • Tvorba webových služeb

PROFIL KANDIDÁTA

  • 3+ let zkušeností s vývojem softwaru
  • Výborná znalost C#
  • Znalost principů OOP
  • Zkušenosti s vývojem vícevrstvých aplikací v jazyce C# na platformě .NET
  • Znalost webového vývoje s ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, ASP.NET Core MVC
  • Zkušenosti s HTML5, CSS3, Twitter Bootstrap, JavaScript/TypeScript
  • Znalost desktopového vývoje ve WPF

NABÍZÍME

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost home-office
  • 13. plat
  • Trvalý odborný růst
  • Notebook, mobilní telefon
  • Osobní HW budget
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní sportovní a společenské akce
  • Přátelská pracovní atmosféra
  • Moderní pracovní prostředí

KONTAKT

Jitka Koudelková
jitka.koudelkova@experis.cz
+420 725 877 250

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY