.NET Full stack developer

Obor: IT správa, IT vývoj, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Jsme IT společnost, která už více než 20 let hledá technologická řešení pro provozní nebo byznys potřeby našich zákazníků. Momentálně potřebujeme rozšířit náš sedmi členný IT tým o kolegu na pozici

POPIS POZICE

Práce pro klienty jako například:

Čepro a.s.:

Vývoj a údržba interních webových aplikací (frontend/backend)

Používané technologie: Oracle DB + MS SQL, ASP.NET (ASP.NET MVC 5, ASP.NET Web API, Entity Framework 6, Javascript (jQuery), Telerik UI.

DPP a.s.:

Vývoj a údržba aplikací na bázi „tlustý klient“ plus vývoj a údržba interních webových aplikací

Používané technologie: MS SQL, ASP.NET MVC 5, ASP.NET Web API, Entity Framework 6 a Core 3.0, JavaScript (jQuery)

MDČR:

Vývoj a údržba interních a externích webových aplikací (frontend/backend)

Používané technologie: MS SQL, ASP.NET MVC, WCF, Javascript (jQuery)

PROFIL KANDIDÁTA

  • Výborná znalost C#
  • praxe 3-5 let
  • Principy OOP, analytické myšlení
  • Zkušenosti s vývojem vícevrstvých aplikací v jazyce C# na platformě .NET
  • Znalost webového vývoje s ASP.NET MVC a ASP.NET Web API + HTML5, CSS3, Twitter Bootstrap Dobrá znalost některého z frameworků Angular / Vue / React
  • Zkušenosti s vývojovými nástroji:
  • MS Visual Studio 2015+
  • Verzování (Git)
  • CI/CD (Azure DevOps, GitLab)

Další preferované znalosti a zkušenosti:

  • Vývoj mobilních aplikací (Xamarin Forms/Native, React Native)
  • Telerik UI
  • ASP.NET Boilerplate
  • Domain Driven Design
  • Znalost desktopového vývoje ve WPF

NABÍZÍME

  • zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející české společnosti,
  • přátelská pracovní atmosféra a moderní pracovní prostředí,
  • trvalý odborný růst,
  • notebook,
  • mobilní telefon,
  • po dohodě částečný home-office,
  • místo pracoviště: Praha, Brno či Ostrava,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: např. příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, 5 týdnů dovolené, osobní HW budget, firemní sportovní a společenské akce atd.

Radka Čornejová

Consultant Permanent Placement

Na Florenci 2116/15

110 00, Prague 1

 +420 725 980 913

radka.cornejova@experis.cz

www.experis.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY