TEAM LEADER -Global Data Management

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Služby, Výroba a vývoj, Vyšší management, Zákaznický servis,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice
Hledáme:Muže i ženy

Na manažerskou pozici globální úrovně hledáme kandidáta se zkušenostmi v ERP systémech (SAP),  který by podpořil menší tým specializovaný na kmenová data související se správou materiálu.

Jste již znalec svého oboru nebo se chcete profesně posunout?

Dejte nám o sobě vědět!

POPIS POZICE

– Zajištění integrity a správnosti dat v ERP systémech

– Aktualizace a rozvoj postupů se zaměřením na efektivitu, standardizaci a kvalitu dat

– Stanovení cílů kvality kmenových dat materiálu

– Management kmenových dat materiálu ke snížení nákladů při současném zlepšení kvality a výkonu

PROFIL KANDIDÁTA

– Vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru

– Vynikající verbální a písemné komunikační dovednosti v angličtině (min. B2)

– Předešlé zkušenosti s ERP systémy, systémem SAP nebo správou dat (min. 3 roky)

– Znalost procesů Order to Cash, Procure to Pay, Record to Report a Supply Chain

– Schopnost řídit malé projekty s interními i externími týmy, dodržovat termíny, řešit problémy

– Vysoký stupeň sebemotivace a schopnost dobře fungovat samostatně i jako součást mezinárodního týmu

– Schopnost adaptability a kreativního myšlení při řešení problémů

– Pokročilá znalost MS Office (zejména MS Excel)

NABÍZÍME

– Příležitost být součástí expandující mezinárodní výrobní společnosti

– Moderní kanceláře a podporující kolektiv

– Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností

– Zaškolení v zahraničí

– Příspěvek na stravné

– Příspěvek na dopravu

– 5 týdnů dovolené

– Flexibilní pracovní dobu

– Jazykové kurzy

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY