Senior C# Developer v oblasti průmyslové automatizace

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský, celá ČR,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy
  1. Hledáme seniorního C# vývojáře, který by chtěl pracovat s cloudovými technologiemi a má zájem o správu a komunikaci mezi průmyslovými směrovači.
    Náš klient působí v odděleních jako IoT, vestavěná PC, Machine Vision, Industry 4.0.
    Tým: 3 senioři, 2 junioři, umístěné v kanceláři na Lidické ulici v Brně. Celkem bylo na projekt přiděleno 15 lidí.
    Metodika práce: změněné skrumáž s 2týdenními sprinty, žádné stand-upy, protože všichni sedí ve stejné kanceláři.

POPIS POZICE

✅ Budete vyvíjet SW řešení pro monitorování a hromadnou správu průmyslových směrovačů

✅ Podílet se na všech fázích vývoje, technických návrhů a architektury SW + Práce na novém vývoji a údržbě systému

✅ Komunikovat s irským týmem a podílet se na přenosu vývoje produktu do brněnské pobočky

PROFIL KANDIDÁTA

☑️ Více než 4 roky zkušeností s vývojem v C#

☑️ Pokročilá znalost .NET Core

☑️ Schopnost komunikovat v angličtině

Bonusové dovednosti:

☑️ Znalost architektury MICROSERVICE

☑️ Znalost databáze (PostgreSQL, Redis)

NABÍZÍME

✔️ Spolupráce na HPP/IČO

✔️ Pracovní smlouva na dobu neurčitou

✔️ Flexibilní pracovní doba + žádná pohotovostní služba (no on-call duty)

✔️ Homeoffice jeden den v týdnu

✔️ 3 sick days, 4 týdny dovolené (za každý odpracovaný rok jeden den navíc)

✔️ Kurzy angličtiny, osobní školení

✔️ MultiSport karta (společnost přispívá 450 Kč / měsíc)

✔️ Stravenky (Gusto karta, papírové poukázky),

✔️ Občerstvení na pracovišti zdarma

✔️ Různé sportovní a kulturní akce

✔️ Různé bonusy a odměny (za životní a pracovní výročí, svatby, narození, odchod do důchodu)

KONTAKT

Filip Talach
filip.talach@experis.cz
+420 727 942 192

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY