Android/JAVA EE Developer

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, celá ČR,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Hledáme vývojáře JavaEE a Android se zkušenostmi v psaní stabilního a testovatelného kódu, kteří mohou být hrdí na své analytické dovednosti a odbornost v architektuře kódu.

Pomozte nám vytvářet software propojující stovky zařízení s tisíci uživatelů. Budete pracovat přes technická omezení směrem k efektivitě a rychlosti. Vážíme si pěkného kódu. Práce v malém týmu se super výhledem v centru Prahy

POPIS POZICE

Budete navrhovat, implementovat a udržovat:

✅ Integrované aplikace pro tiskárny
✅ Tyto aplikace slouží jako kiosek pro koncového uživatele a komunikují s dalšími tiskárnami a serverem prostřednictvím různých komunikačních protokolů

PROFIL KANDIDÁTA

✔️ JavaEE
✔️ Spring
✔️ Sítě a síťové protokoly: REST, Web Sockets, TCP, UPD
✔️ Android

✔️ Analytické dovednosti a odborné znalosti v architektuře kódu
✔️ Ochota učit se a učit nás, co nevíme

NABÍZÍME

☑️ JetBrains Tools pro každého vývojáře (IntelliJ IDEA)
☑️ Notebooky vyšší třídy
☑️ Samostatné a uzavřené tiché kanceláře – kancelář bez otevřeného prostoru
☑️ Pěkný výhled z našich moderních kanceláří (8. patro), v blízkosti metra, tramvaje a nákupního centra
☑️ I když si naše kanceláře opravdu užíváme, vzít si Homeoffice jednou týdně přijde vhod
☑️ Naši zakladatelé jsou vývojáři = řídící tým vám rozumí
☑️ Parkování k dispozici
☑️ Placené konference, regál plný knih a prostor k učení
☑️ Exkluzivní, vysoce kvalitní italská káva
☑️ Herna
☑️ Sportovní karta (Multisport)
☑️ Týmové aktivity – páteční piva, teambuildingy, sport (hokej, bruslení, badminton)
      Pořádáme velkolepé firemní akce, kde se nikdy nenudíme
☑️ Jazykové kurzy – angličtina a čeština

KONTAKT

Filip Talach
filip.talach@experis.cz
+420 727 942 192

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY