C# vývojář na platformě .NET

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský, celá ČR,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Hledá se zkušený C# developer do naší společnosti, která poskytuje výrobní informační systémy MES, sloužící k digitalizaci řízení a plánování výroby. Umíš se orientovat v databázích, máš za sebou zkušenosti s vývojem desktopových aplikací a chceš pracovat v profesionálním Scrum týmu?
Tak na co ještě čekáš?! Přihlaš se nebo mi napiš pro více informací!

POPIS POZICE

✅ Využívané technologie – C#, .NET, .NET core 3.1, Xamarin, SQL, MS SQL Server

✅ Vývoj a údržba MES systému pro Průmysl 4.0

✅ Upgrade a rozšiřování funkčnosti

✅ Práce v 7 členném SCRUM tým

PROFIL KANDIDÁTA

☑️ Praxe s vývojem jazyka C# na platformě .NET (VB.NET)

☑️ Znalost jazyka SQL (MS SQL)

☑️ Komerční zkušenost s vývojem ve výrobě

☑️ AJ B2 – slovem i písmem

NABÍZÍME

✅ Telefon a počítač i k soukromým účelům

✅ Možnost profilovat se na specifický vývoj

✅ Flexibilní pracovní dobu

✅ Možnost Home office

✅ 5 týdnů dovolené

✅ 3 sick days

✅ Parkovací místo

✅ Šipky a fotbálek

✅ Občerstvení na pracovišti zdarma

KONTAKT

Filip Talach
filip.talach@experis.cz
+420 727 942 192

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY