C# Developer – Vývoj aplikací pro veřejnou dopravu

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský, celá ČR,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Staň se součástí našeho vývojářského týmu, který pracuje v oblasti BigData/Machine Learning, vyvíjí webové aplikace, rezervační systémy, jízdní řády, nákupní portály a vše, co je spojeno s veřejnou dopravou.
Máš komerční zkušenosti s vývojem v jazyce C# na platformě .NET (ASP.NET/VB.NET), znalosti JavaScriptu a orientaci s prací v databázích?
Tak na co ještě čekáš?! Přihlaš se nebo napiš pro bližší informace!

✔️ Používané technologie: C#, VB.NET, ASP.NET, JavaScript, SQL, MS SQL, JSON, XML, SOAP, LINQ

✔️ Tým: 7 kolegů čekajících jen na TEBE!

POPIS POZICE

✅ Vývoj rezervačních systémů, jízdních řádů, informačních tabulí, nákupních portálů apod.

✅ Vývoj a údržba webových aplikací pro obsluhu veřejné dopravy a cestujících

✅ Práce v oblasti BigData či Machine Learning

Co bude náplní tvé práce?

✅ Vývoj ASP.NET aplikací

✅ Průběžná optimalizace stanovených algoritmů a databázových dotazů

PROFIL KANDIDÁTA

☑️ Alespoň 2 roky komerční zkušenost v C#, VB.NET/ASP.NET

☑️ Znalost SQL a MS SQL Server

☑️ Dobrá znalost JavaScriptu

NABÍZÍME

✔️ 13. a 14. plat

✔️ Penzijní připojištění

✔️ 25 dní dovolené

✔️ Kvartální, roční a výkonnostní bonusy

✔️ Služební vůz na soukromé účely

✔️ Neomezené sick days

✔️ Masérka na pracovišti

✔️ Kurzy angličtiny na pracovišti

KONTAKT

Filip Talach
filip.talach@experis.cz
+420 727 942 192

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY