Automated Tester

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský, celá ČR,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Připojte se k našemu týmu v mezinárodní společnosti, která je lídrem v oblasti mobilních zpráv, VoLTE, bezpečnostních a spotřebitelských služeb. Momentálně hledáme novou posilu na pozici Automated Tester, který má zkušenosti se skriptováním Bash nebo Python a má znalosti o platformě Linux.

POPIS POZICE

☑️ Navrhování a psaní automatizovaných testů nových funkcí, zlepšování a údržba stávajících testů

☑️ Alternativně také podpora nebo nasazení našich produktů

☑️ Instalace / nasazení systémů založených na Linuxu

☑️ Zjištění problémů s aplikací / systémem prozkoumáním souborů protokolu

PROFIL KANDIDÁTA

✅ Zkušenosti se skriptováním Bash a Python

✅ Pokročilá znalost platformy Linux

✅ Zájem o sítě a protokoly

✅ Český C1 / rodný jazyk, anglický B2

NABÍZÍME

☑️ Poukazy na obědy

☑️ Celkem 5 týdnů dovolené za kalendářní rok

☑️ Lekce angličtiny

☑️ Bonusový systém –  odměny

☑️ Firemní snídaně

☑️ Sportovní a společenské klubové aktivity

☑️ Tělocvična je otevřena pro všechny zaměstnance

KONTAKT

Filip Talach
filip.talach@experis.cz
+420 727 942 192

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY