FINANCIAL PLANNING ANALYST

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

• Analýza výsledků, rizik, aktuálních a budoucích výkonových trendů
• Kalkulace krátkodobých a střednědobých plánů
• Interpretace zpracovaných výstupů zasazená do kontextu
• Návrh opatření, follow up a post-mortem analýza
• Spolupráce na reportingu pro vedení regionu

PROFIL KANDIDÁTA

• 2 -3 roky zkušeností
• Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
• Čeština, Angličtina – umožňující profesionální komunikaci
• Znalost Corporate Finance, Účetnictví
• Analytické schopnosti

NABÍZÍME

• Odpovídající platové podmínky
• Práci v mexické společnosti
• Nestereotypní druh činnosti
• 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, Cafeteria-benefitní účet, sleva na firemní výrobky atd.

KONTAKT

Iva Klimešová
Iva.Klimesova@experis.cz
+420 730 162 002

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY