Security Architect – Návrh ucelených systémů IT zabezpečení

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Jsme předním dodavatelem v oblasti informačních a komunikačních technologií, nebojíme se virtualizace ani výstavby velkých počítačových sítí a navíc Vás můžeme videokonferencí propojit s celým světem! To vše s vysokou orientací na ochranu a bezpečnost dat. Pro posílení našeho týmu specialistů hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Security Architect.

POPIS POZICE

  • Konzultační činnost v oblasti architektur bezpečnosti, stanovování cílů, postupů a priorit, identifikace rizik a návrhy nápravných opatření
  • Návrh a rozvoj bezpečnostních architektur, šíření bezpečnostního povědomí u našich zákazníků z různých oblastí obchodu i státní správy
  • Provádění bezpečnostních auditů a GAP analýz souladu ICT prostředí zákazníků s požadavky příslušných regulatorních předpisů a se schopností pochopení business požadavků
  • Účast na interních procesech stanovování strategických cílů společnosti, rozvoje produktového portfolia, interní oponentury dodávaných bezpečnostních projektů a také zvyšování bezpečnostního povědomí u interních uživatelů
  • Podpora obchodních aktivit se zaměřením na bezpečnostní dodávky, účast na jednáních a na tvorbě nabídek

PROFIL KANDIDÁTA

  • 3 roky zkušeností na stejné nebo obdobné pozici
  • Zkušenosti s návrhem architektur v různých oblastech ICT
  • Certifikace typu CISSP, eventuálně CISA, CISM, výhodou je vyšší stupěň certifikace od některého ze světových síťových či bezpečnostních výrobců (Cisco, Check Point, VMware, Microsoft, F5 apod.)
  • Znalost regulatorních předpisů v oblasti bezpečnosti (ZKB, GDPR, PCI DSS, PSD2 apod.)
  • Orientace ve standardech, doporučeních a metodikách pro oblast bezpečnosti organizací a sdružení (ISO/EC 27k, NIST, SANS, OWASP, CIS apod.)
  • Znalost problematiky IT bezpečnosti v celé škále možného nasazení (od zabezpečení sítí, serverů, koncových stanic, mobilních zařízení, až po bezpečnost hybridního a cloudového prostředí)
  • Výhodou -přesah znalostí i do organizační bezpečnosti a uvítáme také zkušenosti s problematikou bezpečnostního testování a analýzou bezpečnostních incidentů
  • Anglický jazyk min. na úrovni B2, český jazyk (C1-C2)

NABÍZÍME

  • Práci s moderními technologiemi u zajímavých klientů
  • Zajímavé mzdové ohodnocení s ročním bonusem
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Placené certifikace, technické a soft-skillové školení, kurzy AJ, účast na zajímavých konferencích
  • Přátelské prostředí plné profesionálů, kteří rádi pomohou
  • Flexibilní pracovní dobu (pevná část 9:00-14:30) a možnost home office (2-3 dny týdně)
  • Samozřejmostí: 5 týdnů dovolené, 5 sick days, stravenky (100Kč/den), penzijní nebo životní připojištění, mobilní telefon a noteook s operačním systémem dle Vaší volby

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte a zašlete mi Váš životopis.

Těším se na spolupráci!

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz
+420 731 442 031

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY