Windows systémový administrátor – Tým operačních systémů

Obor: IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Hledám posilu do našeho týmu operačních systémů z řad senior windows administrátorů. Pojď nám pomoci se správou interní infrastruktury.

POPIS POZICE

Tým operačních systémů se skládá z 9 správců systémů, kteří udržují infrastrukturu VMware, Linux a Windows ve všech zemích, kde společnost působí. Skupina 3 správců zaměřených na Windows sídlí v Brně. Starají se komplexně o více než 600 virtuálních i fyzických serverů se systémem Windows a podporují ostatní týmy k bezproblémovému provozu více než 1000 dalších serverů se systémem Windows.

Tvým úkolem bude:

✅ Navrhování, implementace, monitorig a údržba infrastruktury Microsoft Windows Serverů

✅ Poskytování technických pokynů dalším týmům, které používají služby serveru Windows

✅ Desing a implementace nástrojů pro správu infrastruktury

✅ Držení pohotovosti 1x za měsíc

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si tě představujeme?

✔ Máš praktické a min. 3 leté zkušenosti s Microsoft Windows Servery a se správou serverových služeb

✔ Máš zkušenosti s virtualizací (preferujeme VmWare)

✔ Ovládáš skriptovací jazyk

✔ Setkal ses prakticky s monitorovacím systémem (používáme Nagios)

NABÍZÍME

✔️ 5 týdnů dovolené

 ✔️ 2 Sick days

 ✔️ Notebook a mobilní telefon

 ✔️ Technické tréninky a školení

 ✔️ Relax & Aktivity místnost

 ✔️ A škálu dnes již tradičních benefitů (výuka cizích jazyků na pracovišti, stravenky, penzijní připojištění, vzdělávací kurzy, atd.)

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY