Senior Aplikační Administrátor – šance pro kariérní posun do TL role

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Jedna z nejsilnějších a prestižních bankovních skupin, zaměřením zejména na poskytování servisu nejenom pro významné korporátní klienty, nyní otevírá pracovní pozici pro Seniorního Aplikačního administrátora, který by rád využil kariérní posun a získal tak vedoucí TL pozici a vedl by svůj vlastní tým.

POPIS POZICE

Senior IT Aplikační Specialista

Čemu se u nás budete věnovat?

Podílet se na správě, instalaci a vývoji aplikací
Komunikovat s interními zákazníky a prioritizovat business požadavky
Koordinovat aktivity a vést svůj vlastní tým administrátorů
Spolupracovat s ostatními týmy v rámci IT (např. tým interního vývoje) i mimo IT
Aktivně se účastnit na projektech banky, případně dodávat vlastní projekty
Řídit release plán IT Aplikací
Reportovat budete přímo řediteli IT AplikacÍ
Spravovat široké portfolio aplikací v oblasti Správy klienta na různých platformách

PROFIL KANDIDÁTA

Co od vás očekáváme?

Zkušenost z bankovního prostředí či finanční organizace jsou velkou výhodou
Hlubokou znalost některého ze CRM systémů, (např. Siebel, SAP, Microsoft CRM a jiné)
Výhodou je zkušenost s Docker, Kubernetes, DevOps
Zkušenosti s řízením IT projektů nebo s vedením týmu
Schopnost vyjednávat s dodavateli
Týmovou orientaci

Angličtina na úrovni B2 (příležitostná komunikace s vendory,..)
Schopnost řídit a koordinovat menší tým
Výborné komunikační a prezentační schopnosti

NABÍZÍME

Co vám nabízíme?

Zázemí prestižní a stabilní banky + vedení svého vlastního týmu
Možnost ovlivnit směřování aplikací a řešit požadavky vlastním způsobem
Nadstandardní pracovní prostředí v blízkosti stanice metra „A“
Výborné finanční ohodnocení & flexibilita
Další zaměstnanecké výhody – příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, dny osobního volna a mnoho dalších

KONTAKT

Michaela Kotýnková
michaela.kotynkova@experis.cz
+420 725 597 101

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY