Senior C++ Developer – Armádny sektor – Brno

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Staň sa súčasťou projektu, ktorého cieľom je vyvinúť systém (SW+HW) pre novú verziu armádneho vozidla Tatra, určenom na elektronický boj.

POPIS POZICE

  • zaujímavé projekty a zákazky z oblasti bezpečnostných a obranných riešení
  • podiel na celom vývojovom cykle (analýza a návrh, programovanie, testovanie vlastného kódu)
  • návrh multiplatformových aplikácií, modulárnych knižníc a komunikačných rozhraní
  • implementácia novej funkcionality v programovacom jazyku C++ a jej testovanie na úrovni modulu
  • oprava nájdených chýb testovanie reálneho nasadenia systému u zákazníka

Technológie: JSON, STL, Boost, Qt, C++, metaprogramovanie, multithreading, networking, spracovanie rádiového signálu, kontejneri, REST API, OpenGL, Web Sockets, PostgreSQL, IntelliJ CLion, GitLab, Easy Redmine,vektorizačné algoritmy, JS/TypeScript/React, Google Test, GitFlow.

Team: 8 ľudí, skvelý kolektív, neformálne a priateľské pracovné prostredie

Metodológia práce: “vlastný” scrum,  sprinty si naťahujú aj na 2 mesiace (závisí na konkrétnej zakázke)

PROFIL KANDIDÁTA

Požiadavky:

  • 3 roky a viac s vývojom v C++
  • 1 rok a viac s frameworkami: Qt, STL, Boost
  • ideálne VŠ titul
  • hľadajú kolegu na dlhodobú spoluprácu (5 rokov a viac)
  • AJ – min. A2 (čítanie dokumentácie)

Osobnostne: dušou vojak, mal by mať rád “zelených mužíčkov” a vojenskú techniku

NABÍZÍME

Benefity:

  • 25 dní dovolenky, 2 sick days
  • multisportka
  • príspevok na poistenie alebo penzijné pripoistenie
  • podpora vzdelávania: jazykové kurzy, 40 tis. Kč prémia za dosiahnutie PhD. titulu
  • 13., 14. plat (za excelentnú prácu)
  • survival team buildingy – 2x/rok po 1-2 týždňoch, uvidia tam veci, ktoré bežný človek nevidí (lietadlá, autá, lode, tanky, radari)

Výhody

  • môže si “ošahať” techniku/HW, pre ktorú píše kód
  • spolupracujú so špičkovými inštitúciami (napr. Univerzita Obrany, kde majú aj skvelé ponuky PhD. programov)
  • no dress code, žiadne “pípačky”
  • flexi prac. doba
  • môže si vybrať telefon, alebo NB (slušný budget); parkovacie miesto np
  • dá sa obhájiť aj služobný voz, ak má na starosti nejakého zákazníka
  • super dostupnosť (pri dálnici)
  • cieľovú prémiu po úspešnom dokončení projektu alebo zákazky
  • profesijný rast vedľa skúsených doménových (SME) a IT expertov
  • komfortné a ergonomické vybavenie pracovného miesta

KONTAKT

Jakub Dubovan
jakub.dubovan@experis.cz
+420 739 342 792

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY