Vedoucí logistiky menšího výrobního závodu v automotive

Obor: Doprava a logistika, Vyšší management, Doprava a logistika,
Lokalita: Středočeský,
Hledáme:Muže i ženy

Jste expert na logistiku ve výrobním závodě v rámci automotive a chcete být víc než kolečko v systému velké korporace ? Rádi přebíráte zodpovědnost a neleknete se náročných úkolů ? Dokážete dobře zorganizovat procesy a řídit malý tým ? Hodně toho znáte a umíte, ale chcete se dál učit a rozvíjet ?

Tohle je příležitost pro Vás !

POPIS POZICE

Náš klient je sice počtem zaměstnanců nevelká, ale významná výrobní firma s pokročilou automatizací výroby, T-1 dodavatel pro automotive industry sídlící ve středních Čechách východně od Prahy. Vedoucí logistiky komunikuje se zákazníky (od požadavku až po dodání), s dodavateli, dopravci a samozřejmě s kolegy ve výrobě. Spolupracuje s ředitelem závodu (Plant Managerem). Má na starosti komplexní řízení materiálového toku pro výrobu .

Oslovujeme manažery s praxí v řízení komplexní logistiky menšího výrobního závodu, ale i ty, kteří jsou teď o stupeň níže, a je to pro ně příležitost ke kariérnímu posunu.  Zkušenost z prostředí přímých dodavatelů výrobců automobilů je ale v každém případě nutná. 

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíte umět a znát, abyste dostali šanci dozvědět se víc?

· aktivně se domluvit anglicky (opravdu to potřebujete k práci, není to formalita)

· PC je pro vás užitečný nástroj, ne nepřítel (zejména Excel). Velkou výhodou je zkušenost s ERP systém (SAP nebo podobné platformy), zkušenosti s logistickým portály na straně zákazníka je klíčovou výhodou.

· Praxe v oddělení logistiky ve výrobní automotive společnosti, ideálně  u T-1 dodavatele (přímého dodavatele automobilek

· Schopnost dobře vést a motivovat několik spolupracovníků

· Proaktivní a pozitivní přístup k práci, pragmatičnost .

· Schopnost pracovat v týmu i samostatně, schopnost poradit si v náročných situacích

· Ochota učit se nové věci, velká flexibilita a efektivita toho, co děláte

NABÍZÍME

Zajímá Vás to ? Tohle je opravdu výzva. Tak se nám ozvěte ! Je to pro Vás příležitost k dalšímu rozvoji a růstu.

Podmínky jsou odpovídající náročnosti úkolu v této době a velikosti firmy.

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan Šindelář
Jan.Sindelar@experis.cz
+420 739 348 798

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.