HLAVNÍ ÚČETNÍ – Divišov (okres Benešov)

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Středočeský,
Město: Divišov
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

 – zodpovědnost za správnost účetní agendy

– vedení týmu 3 účetních

– daně (DPH, daň z příjmů, srážkové daně, silniční daň atd.)

– legislativní reporting (statistiky)

– komunikace s auditory, právníky, mateřskou společností

– interní procesy a politiky (účetnictví, ale i schvalování faktur apod.)

 – měsíční reporting mateřské společnosti

– cash management (včetně forecastingu)

– spolupráce s kontrolingem

–  komunikace s IT

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenosti na obdobné pozici

– zkušenost s vedením menšího týmu

– dobrou komunikaci v anglickém jazyce

– znalost českých účetních a daňových předpisů

NABÍZÍME

– flexibilní pracovní dobu

– firemní kurzy anglického jazyka

– stravenky

– slevy na produkty společnosti

– ovoce a zeleninu zdarma

– příspěvek na dopravu až 4000 CZK/ měsíc

KONTAKT

Iva Klimešová
Iva.Klimesova@experis.cz
+420 730 162 002

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY