Software Engineer C/C++ – Radio Intelligent Controller, produkt pro AI výzkum

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Pojď nám pomoct s vývojem softwaru pro AI výzkum. Vývoj probíhá ve Scrumu se 14 denními sprinty a denními stand-upy. Přihlaš se nebo mi napiš pro podrobnější informace. 

POPIS POZICE

Budeš společně s 5 kolegy pracovat na vývoji produktu RICRadio Intelligent Controller. Optimalizuje nastavení parametrů sítě na základě dat získaných ze síťového provozu – je to čistě softwarový produkt používající machine learning k tomu, aby nacházel co nejlepší konfigurace mobilní sítě. Tvým úkolem bude vývoj té části softwaru, která je schopna zpracovávat data – tj. nástroje, který data standardizuje za pomocí C++ jazyku.

Je nutné, aby jsi ovládal linux alespoň na pokročilé uživatelské úrovni. Proč? Používáme nějaké unixové tooly ve vývoji a je fajn, když si člověk v Linuxovém prostředí umí alespoň spojit soubory, spustit nějaké scripty, zabít nějaký process, atd. bez toho, aby k tomu potřeboval nějaké GUI.

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět:

✅ Praktická znalost s vývojem softwaru v C++

✅ Pokročilá znalost Linuxu

✅ Znalost JIRA, Jenkins

NABÍZÍME

✔️ 25 dní dovolené

✔️ Flexibilní pracovní doba

✔️ 3 sick days

✔️ Home office

✔️ Kurzy angličtiny

✔️ Stravenky 100 Kč

✔️ Cafeteria systém 350 Kč/měsíčně

✔️ 1500 Kč příspěvek na penzijko

✔️ 50 000 Kč za doporučení kandidáta

✔️ Posilovna

✔️ Turnaje v stolním fotbale, firemní akce

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.