Stavbyvedoucí – Monolity

Obor: Výroba a vývoj, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Česká stavební firma, která si zakládá na kvalitě prováděných prací a osobním přístupu k investorům, momentálně hledá šikovné stavbyvedoucí se zkušeností v oblasti monolitických konstrukcí.

POPIS POZICE

– komplexní řízení stavebních zakázek (plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací)
– koordinace podřízených zaměstnanců
– zodpovědnost za výsledek projektů
– spolupráce s dodavateli
– vedení jednání s investory a dalšími účastníky výstavby (TDI, projektanti, úřady ….)

PROFIL KANDIDÁTA

– Vzdělání stavebního směru
– Praxe v oboru monolitů, zájem o tuto oblast
– ŘP sk. B
– Uživatelská znalost MS Office

NABÍZÍME

– Možnost podílet se na velkých projektech v Praze a okolí
– Práci v profesionálním kolektivu, podporu ze strany vedení
– Zázemí společnosti v generálních dodávkách staveb
– Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
– Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby
– Odborné vzdělávání
– Týden placené dovolené navíc
– Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely + výhodný tarif pro rodinné příslušníky
– Služební automobil i k osobním účelům
– Firemní aktivity (v létě kola, sportovní den, v zimě lyžování, Vánoční večírek)

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@manpower.cz
+420 731 412 536

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY