Servisní technik stavebních strojů (jednosměnný provoz)

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Máte zkušenost s opravou stavebních či zemědělských strojů?

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s více než 100letou tradicí, která se zabývá výrobou stavebních strojů? Potom hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

  • práce na pražské pobočce i v terénu – budete jezdit za zákazníky v daném regionu
  • provádění servisních oprav stavební techniky a stavebních strojů dle návodu
  • určování závad na strojích a návrh řešení
  • komunikace se zákazníky

PROFIL KANDIDÁTA

  • strojírenské vzdělání
  • zkušenosti s opravou stavebních nebo zemědělských strojů, případně nákladních aut
  • schopnost samostatné práce
  • ŘP skupiny B

NABÍZÍME

  • platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • pracovní dobu (po – čt 7:00 – 16:00, pá – 7:00 – 14:30)
  • kvalitní zaškolení
  • spolupráci na HPP
  • práci v Praze pro stabilní společnost s dlouhou tradicí
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici na čísle 728 275 980.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

KONTAKT

Andrea Laganová
andrea.laganova@experis.cz
+420 734 685 398

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY