Specialista kadmiování (jednosměnný provoz)

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Hledáme:Muže i ženy

Strojírenská společnost na severu Prahy, hledá do svého týmu kandidáta, který má praxi s elektrochemickým procesem – kadmiováním.

POPIS POZICE

  • zpracování požadavků zákazníka v oblasti chemických procesů
  • tvorba a úprava technologických postupů v oblasti chemických procesů
  • řešení problémů v procesu, hledání příčiny a nastavení nápravných opatření
  • školení zaměstnanců na aktuální specifikace procesů
  • asistence při provádění interních a externích auditů

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ nebo VŠ technického či chemického směru
  • praktické zkušenosti s procesem kadmiování
  • středně pokročilá znalost angličtiny je nezbytná pro občasnou komunikaci se zahraničními kolegy či zákazníky
  • nutná znalost čtení výkresů
  • výhodou bude znalost softwaru Catia a zkušenost s procesem tvrdochromu

NABÍZÍME

  • zajímavé platové ohodnocení
  • jednosměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • čtvrtletní bonus
  • závodní stravování čili skvělé obědy za 30 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • výborná dostupnost MHD (autobusová zastávka přímo před pracovištěm)

KONTAKT

Andrea Laganová
andrea.laganova@experis.cz
+420 734 685 398

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY