Odborník na chladící zařízení (VRF)

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Nezařazeno
Hledáme:Muže i ženy

Hledáme zkušeného odborníka na projekty chladících zařízení, který bude zákazníkům vytvářet systémy přesně podle jejich představ! Pokud máte v této problematice praxi, rádi předáváte své invence a radíte zákazníkům, neváhejte a zašlete mi svůj životopis.

POPIS POZICE

– Příprava VRF systémů – stroje, chladivové potrubí (výpočty, návrhy, výběr vhodného zařízení)

– Tvorba komplexních cenových nabídek na multisplity/splity a komerční systémy

– Příprava technické dokumentace k projektům

– Poskytování technického poradenství, poskytování odborných informací kolegům i zákazníkům

PROFIL KANDIDÁTA

– Vzdělání v oboru elektro/chlazení/TZB

– Praxi v navrhování chladicích zařízení min. 5 let

– Znalost souvisejících technologií, přehled v oboru

– Lidský přístup k zákazníkům

– Certifikace/autorizace v oboru velkou výhodou

NABÍZÍME

– Platové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

– Nástup ihned nebo dle Vašich možností

– Zdravotní volno navíc – 2 sick day

– Stravenky

– Příspěvek 500 měsíčně do systému Cafeteria

– Další bonusy a příspěvky

– Multisport karta

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY