Hlavní technik – chladící zařízení a vzduchotechnika

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Zavedená obchodní společnost se zaměřením na TZB rozšiřuje servisní aktivity u chladících zařízení a vzduchotechniky! Hledáme zkušeného odborníka, který vždy rád poradí kolegům a dohlédne na kvalitu servisních zásahů.

POPIS POZICE

– Příprava technické dokumentace k servisovaným zařízením

– Technická podpora kolegů v terénu, výjezdy k zákazníkům v případě složitějších zásahů

– Poskytování poradenství zákazníkům

– Školení nových interních/externích techniků

PROFIL KANDIDÁTA

– Vzdělání v oboru elektro nebo chlazení

– Zkoušky na klimatizace a tepelná čerpadla (tzv. chlaďařské zkoušky)

– Předchozí zkušenost s montážemi a servisy klimatizací a tepelných čerpadel

– ŘP sk. B a ochota cestovat

– Základní znalost AJ (čtení dokumentace)

– Výhodou: Certifikace na kontrolu a zprovoznění tepelných čerpadel, kotlů a rekuperací, znalost MaR

NABÍZÍME

– Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností (navíc prémie)

– Nástup ihned nebo dle Vašich možností

– Zdravotní volno – 2 sick day

– Stravenky

– Příspěvek 500 měsíčně do systému Cafeteria

– Další bonusy a příspěvky

– Multisport karta

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY