Senior HR Generalist / Vedoucí HR oddělení

Obor: Vyšší management, Personalistika a HR,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

– zajištění komplexního procesu náboru nových zaměstnanců, včetně plánování náboru, vyhodnocování ukazatelů stavu zaměstnanců, fluktuace apod.
– koordinace interních i externích školení
– příprava smluv, HR dokumentace, podkladů pro mzdy, BOZP apod.
– vytváření a aktualizace vnitřních směrnic a předpisů na základě norem ISO a IATF
– komunikace napříč společností
– zajištění dodržování povinností vyplývajících ze ZP §301 a §106 a pracovního řádu
– kontrola zajištění bezpečnosti práce (ochranné pomůcky apod.)

– zkušenost na generalistické HR pozici min 3 roky, zkušenost z výrobní společnosti velikou výhodou
– znalost zákoníku práce
– zkušenost s náborem zaměstnanců
– anglický jazyk na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

– velice stabilní zázemí
– 5 týdnů dovolené
– notebook, telefon, životní pojištění, stravenky apod.
– dobře dostupná lokalita v blízkosti Letňan

KONTAKT

Iva Klimešová
Iva.Klimesova@experis.cz
+420 730 162 002

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY