Javascript vývojář / Správce ERP systému

Obor: IT správa, IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice
Hledáme:Muže i ženy

Hledáte stabilní práci v týmu s minimální fluktuací? Chcete vyvíjet v Javascriptu? Preferujete podílet se na dlouhodobých projektech? V tomto případě tato nabídka může být skvělou volbou pro Vás! Je otevřena v IT týmu české výrobní firmy s dlouholetou historií. Tým se skládá z jedenácti IT specialistů a hledají dalšího kolegu se zájmem o různorodou práci.

POPIS POZICE

  • Vývoj a rozvoj uživatelských funkcí
  • Údržba a správa ERP systému
  • Práce s DB Progress – školení bude zajištěno
  • Případná komunikace s uživateli (jen v složitých případech, primárně to má na starosti analytik)
  • Spolupráce v menším týmu vývojářů

  • Znalost programovacího jazyka Javascript (ideálně jQuery). Pozice bude vhodná i pro kandidáty s dobrou znalostí C/C++/C# a základní zkušeností s Javascriptem
  • Zkušenosti s relačními databázemi (Oracle, MySQL, PostgreSQL, MariaDB atd)
  • Zkušenost s Linuxovým prostředím je výhodou
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci

NABÍZÍME

  • Zajímavou a samostatnou práci
  • Možnost střídání projektů
  • Přátelský kolektiv

Benefity

  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Sleva na firemní výrobky
  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeterie body
  • Mobilní telefon a notebook

KONTAKT

Alexandra Vorobyová
alexandra.vorobyova@experis.cz
+420 702 085 425

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY