Junior projektový manažer s francouzštinou

Obor: Výroba a vývoj, Obchod, Retail, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Nabízíme příležitost pro technicky založené nadšence, kteří chtějí pracovat ve společnosti zabývající se výrobou nábytku, která má skvělou pověst a váží si svých zaměstnanců.

Tato pozice projektového manažera je vhodná pro kandidáta s drobnějšími zkušenostmi na obdobné pozici, který by rád měl pracovní zázemí v Praze a letecky by cestoval do Francie, kde by řídil dlouhodobý projekt.

POPIS POZICE

  • budete se podílet na vývoji produktů
  • komunikace se zákazníky
  • řízení a koordinace zakázek ve Francii
  • příprava podkladů k cenovým nabídkám
  • reprezentovat společnost na jednáních s obchodními partnery a dodavateli
  • kontrola plnění termínů montážních společností
  • odpovědnost za kvalitu a funkčnost produktu, plnění plánů a koordinaci zakázek

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického oboru
  • praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • řidičský průkaz skupiny B
  • pokročilá znalost francouzštiny i angličtiny je nezbytná pro řízení zahraničního projektu
  • ochota cestovat do Francie 2x měsíčně
  • výhodou Vám bude znalost softwaru SolidWorks nebo AutoCAD

NABÍZÍME

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • roční bonus (trojnásobek měsíční mzdy)
  • flexibilní pracovní doba
  • home office
  • služební vůz, notebook a mobil
  • stravenky
  • penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • moderní a nadstandardně vybavené kanceláře v Praze nacházející se přímo nad showroomem společnost
  • spolupráce na HPP
  • nástup možný ihned

KONTAKT

Andrea Laganová
andrea.laganova@experis.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY