Senior PHP Programátor

Obor: IT vývoj, IT konzultace, IT vývoj, Marketingová komunikace a PR,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice
Hledáme:Muže i ženy

Pro našeho klienta, společnost Golemos v současné době hledáme:

Senior PHP ProgramátorA pro projekt Eshop-rychle.cz

Na vysvědčení jedničky nebo pětky? O to tu nejde. Baví tě “PHPko” a máš chuť něco změnit? Mrkni, jestli bys chtěl dělat velké věci právě s námi!

Golemos je IT firma sídlící v centru Českých Budějovic. Společnost již přes 10 let vyvíjí platformu pro snadnou tvorbu eshopů. Jejich cílem je, aby i začínající eshopař měl šanci prorazit v moři eshopů na českém a slovenském trhu. I přes globální působnost si však firma stále udržuje přátelskou, až rodinnou atmosféru, kde si všichni tykají a drží při sobě. Nečekej tedy žádný korporát.

POPIS POZICE

  • PHP 7.3 – vlastní framework a Symfony
  • MySQL – Dibi a Doctrine
  • JavaScript – vanilla i jQuery
  • Verzovací systém Git
  • Správa projektů přes GitLab
  • GitLab-CI – statická analýza, deploy několikrát denně (i v pátek)
Necítíš se na stopro jistý v kramflecích? Nevadí, rádi tě to naučíme.

PROFIL KANDIDÁTA

  • Uvítáme zkušenosti s výše uvedeným
  • Praxe s programováním v PHP
  • Min. SŠ zaměřená na IT

NABÍZÍME

  • Práci, která dává smysl a na kterou budeš pyšný.
  • Super kolektiv a pohodlí kanceláří v srdci Budějovic.
  • Budeš mít plnou podporu našeho týmu a zároveň odpovědnost za projekty, které mají potenciál rozvíjet trh e-commerce v České republice i zahraničí.
  • Za odvedenou práci budeš náležitě odměněn a navrch získáš spoustu benefitů.
  • Dovolenou navíc a stravenky považujeme za naprostý standard, k tomu můžeš chodit zadarmo do fitka, využívat home office, nebo si naplánovat pracovní dobu tak, jak si tvoje bio-hodiny žádají.
  • Navrch přidáváme šéfa, za kterým můžeš bez obav přijít s jakýmkoli problémem nebo přáním.
  • Zaujala tě naše nabídka? Ozvi se a můžeme se potkat osobně!

KONTAKT

Veronika Pauknerová
Veronika.Pauknerova@manpower.cz
+420 737 254 405

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY