Senior Java/Kotlin Developer

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Hledáme nové členy týmu pro vývoj aplikace na vyhodnocování půjček, které baví práce s Kotlinem a Springem. Pokud máš s těmito technologiemi zkušenost a toužíš své znalosti předávat i juniornějším kolegům, rádi tě ve svých řadách uvítáme.

POPIS POZICE

Co práce na této pozici obnáší:

  • Fullstack vývoj tzv. Scoring systému, který má za úkol prověřit žadatele o půjčku a zhodnotit jeho rizikovost
  • Vyvíjená část je nová, vývoj „od A do Z“, nízký poměr legacy kódu
  • Hledáme seniornější profil se zájmem mentorovat juniornější kolegy
  • Práce v desetičlenném týmu

S čím a v čem pracujeme: Java, Kotlin, Spring, REST, GraphQL, RabbitMQ, Kafka, BMPN (Camunda/Zeebe), DB (Oracle, Postgres, Cassandra, …), Ansible, Bash, Gitlab

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si tě představujeme:

  • Programuješ v Javě komerčně alespoň 4 roky
  • Máš pokročilou znalost Kotlinu a Springu
  • Jsi týmový hráč a chceš své znalosti předávat juniornějším kolegům
  • Domluvíš se anglicky

NABÍZÍME

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů osobního volna navíc
  • Notebook, telefon
  • Stravenky
  • Občerstvení zdarma na pracovišti
  • Možnost seberozvoje a kariérního růstu
  • Technické tréninky a certifikace
  • Příspěvek na penzijní připojištění

KONTAKT

Michaela Tvrdíková
michaela.tvrdikova@experis.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY