Arcelor Mittal

Hutník

Obor: Výroba a vývoj, Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Olomoucký, Moravskoslezský,
Město: Ostrava
Hledáme:Muže i ženy

Baví Vás manuální práce? Máte vazačský průkaz? Vyhovuje Vám práce na směny?

Tak nám zašlete svůj životopis!

POPIS POZICE

Vaší náplní práce na pozici HUTNÍKA budou hutnické a výrobní práce – odlévač u mezipánve, tavič, strojník pásového zavážení, strojník koksové dopravy, veronikář, strojník podávacích strojů.

Mzda: 130 – 176 Kč/h,
Směny: 7,5 – 11 hodinové směny, více druhů směn závisejících na dané pozici (nejčastěji nepřetržitý čtyřčetový provoz)
Nástup: ihned
Lokalita: Ostrava

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vazačský průkaz
  • dobrá fyzická zdatnost
  • zkušenost s manuální prací
  • jeřábnický průkaz výhodou 12,5t
  • svářečský průkaz D-G 2K výhodou
  • schopnost práce ve výšce nad volnou hloubkou výhodou

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • každoroční navyšování mzdy
  • možnost multisport karty
  • pracovní oděvy a obuv včetně čištění, dioptrické ochranné brýle

Miroslav Koželuh

miroslav.kozeluh@manpower.cz

tel: 773 769 226

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY