Softwarový analytik – Contract management tým, Ostrava

Obor: IT konzultace, IT konzultace,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava
Hledáme:Muže i ženy

Do našeho Contract management týmu hledáme posilu z řad middle softwarových analytiků, aby nám pomohla s refaktoringem a integrací nových technologiích a aplikací. Přihlaš se nebo mi napiš pro podrobnější informace.

POPIS POZICE

Contract management tým má na starost zajištění podpory Contract Origination (zakládání smluv) pro Web Client, MiniAF (aplikace na volání zákazníků) a O2O (název procesu pro schvalování půjčky online nebo offline). Současný tým má 8 kolegů, základní kód je napsaný v Javě a pracují s obrovskou, relační databází Oracle. Co bude konkrétně náplní tvé práce:

  • Analyzovat a navrhovat úpravy a změny stávajících systémů
  • Podpora vývojářů a testerů při implementaci dohodnutého řešení
  • Komunikace s klienty a vyjasnění požadavků

PROFIL KANDIDÁTA

Co od tebe očekáváme:

✅ Základy automatizovaného testování v SQL

✅ Analytické myšlení

✅ Pokročilá znalost Software Development Life Cycle

✅ UML/BPM

✅ Komunikativní angličtina (nejméně úroveň B2)

NABÍZÍME

✔️ 5 týdnů dovolené

 ✔️ 2 Sick days

 ✔️ Notebook a mobilní telefon

 ✔️ Technické tréninky a školení

 ✔️ Relax & Aktivity místnost

 ✔️ A škálu dnes již tradičních benefitů (výuka cizích jazyků na pracovišti, stravenky, penzijní připojištění, vzdělávací kurzy, atd.)

Jana Hronovská

IT Recruiter Experis IT

Email: jana.hronovska@experis.cz

Phone: 727 921 374

jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY