Senior C# vývojář se zaměřením na vědu

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Jsi seniorní vývojář se zkušeností s vývojem v C#? Pojď s námi měnit svět mikroskopů a vědy v brněnském R&D centru.

POPIS POZICE

Hledám do 10 členného týmu vývojářů kolegu, který bude mít na starost tvorbu zadání pro softwarový tým. Ideálně si tě představujeme jako člověka s vědecko/technickým backgroundem (fyzik, matematik,…), který má za sebou už několik projektů v oblasti high-tech vývoje. Na čem budeš konkrétně pracovat?

  • Vývoj a integrace softwarových komponent
  • Odstraňování problémů a ladění problémů s aplikacemi v simulačním prostředí i na mikroskopických systémech TEM
  • Spolupráce s product ownery a technickými lídry ohledně požadavků od zákazníků a stakeholdrů

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět:

✔ Pokročilá zkušenost s vývojem v C#

✔ Znalost designových vzorů objektově orientovaného programování

✔ Plynulá angličtina na komunikativní úrovni

Výhodou:

✔ Porozumění algoritmům v prostředí mikroskopů nebo high-tech vývoje

NABÍZÍME

✔️ Budget na individuální vzdělávání

✔️ Silná orientace na lidi a pracovní prostředí

✔️ Zaměstnavatel roku v kraji

✔️ Možnost relokace do zahraničí

✔️ Masáže na pracovišti

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY