IT Analytik

Obor: IT konzultace, IT správa, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Kladno
Hledáme:Muže i ženy

Jsme Kladenská společnost, která působí v oblasti systémů pro zajištění fyzické bezpečnosti. Do našeho týmu divize vývoje SW hledáme zkušeného a komunikativního                                                                                                                IT analytika

POPIS POZICE

Náplň práce IT analytika zahrnuje:

  • pochopení a vyhodnocení požadavků zákazníků
  • zpracování analytických výstupů pro odsouhlasení zadání a následný vývoj
  • odborně se orientovat ve vymezených oblastech a postupech
  • v rámci své zodpovědnosti pracuje proaktivně, samostatně a zodpovědně

  • min. 3 roky prokazatelné praxe na srovnatelné pozici IT analytika
  • velmi pokročilá úroveň MS Word a MS Excell
  • anglický jazyk
  • komunikační dovednosti – vyjadřování a předávání informací
  • strategické, koncepční a analogické myšlení a logické uvažování
  • aktivní přístup a předvídavost
  • ochota učit se a zdokonalovat
  • dobrý schopnost plánování a organizování své práce
  • asertivní jednání a řešení konfliktů
  • sebereflexe a konstruktivní kritika
  • zvládání stresu a flexibilita
  • rozhled v IT technologiích
  • řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič

NABÍZÍME

Velkou výhodou je znalost a zkušenost s následujícím:

  • Confluence, Jira
  • UML
  • UX / UI
  • Axure (Adobe ID)
  • BPMN
  • Prince 2
  • Enterprise Architect
  • MS Power Point
  • druhý cizí jazyk (NEM, FRA, SPA, RUS)
  • výhodou orientace v oblasti systémů technického střežení objektů:
    • požární signalizace
    • zabezpečovací signalizace
    • přístupové systémy
    • kamerové systémy

KONTAKT

Radka Čornejová
radka.cornejova@experis.cz
+420 725 980 913

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY