Vedoucí potravinářské výroby (jednosměnný provoz)

Obor: Výroba a vývoj, Obchod, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Společnost v Praze zabývající se zpracováním mořských ryb hledá do svého týmu Vedoucího potravinářské výroby.

POPIS POZICE

  • plánování a optimalizace výrobních procesů
  • řízení a kontrola chodu výroby
  • vedení týmu, plánování směn a hodnocení zaměstnanců
  • podpora manažera výroby
  • podílení se na zavádění nových výrobků
  • nastavování nových procesů a metod výroby

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ nebo VŠ v oboru potravinářství
  • zkušenosti s výrobou masa podmínkou
  • zkušenosti s vedením týmu
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

NABÍZÍME

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • jednosměnná pracovní doba (6:00 – 14:30)
  • stravenky
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • zvýhodněné ceny firemních výrobků
  • dotované občerstvení na pracovišti
  • firemní parkoviště
  • výborná dostupnost MHD (autobusová zastávka u pracoviště)
  • možnost dalšího profesního růstu

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici na čísle 728 275 980. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

KONTAKT

Andrea Laganová
andrea.laganova@experis.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY