Mistr/Vedoucí výroby

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: okres Kladno
Hledáme:Muže i ženy

Do výrobního závodu se silným zázemím mateřské společnosti v Německu hledáme Production Managera se zkušenostmi s vedením lidí ve výrobě a dobrou znalostí AJ/NJ! Zašlete mi životopis a podílejte se na výrobě zajímavých komponentů pro automotive, elektrotechnický a zdravotnický průmysl:

POPIS POZICE

  • Organizace výrobních plánů
  • Implementace výrobních procesů a zvýšení efektivity
  • Podpora zavádění nových projektů
  • Vedení zaměstnanců (cca 25 lidí)
  • Zajištění dodržování předpisů v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zdraví
  • Komunikace s jednateli společnosti, případně centrálou v Německu

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání technického zaměření
  • Zkušenost s vedením lidí ve výrobě min. 5 let
  • Znalost češtiny/slovenštiny na úrovni rodilého mluvčího
  • Znalost němčiny, popř. angličtiny na velmi dobré komunikativní úrovni
  • Výhodou: zkušenost s technologií vstřikování plastů

NABÍZÍME

  • Odpovídající finanční ohodnocení s možností navýšení po zapracování
  • 13. plat
  • Zázemí stabilní společnosti zasahující do více odvětví
  • Možnost vedení nových projektů
  • Velmi příjemné prostředí menší moderní výroby
  • Mobilní telefon, stravenky

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY