HR manažer/ka

Obor: Výroba a vývoj, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Vyšší management, Personalistika a HR,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Kopřivnice
Hledáme:Muže i ženy

Do přátelského prostředí výrobní společnosti hledáme člověka, jehož srdce bije pro HR. Hledáme nového kolegu či kolegyni, který/á povede čtyřčlenný tým, bude zastřešovat především nábor a rozvoj zaměstnanců ve společnosti (cca 450 zaměstnanců) a ocenění volnost při realizaci svých nápadů.

Pokud máte zkušenost s vedením týmu a komplexní HR agendou, neváhejte nám zaslat životopis!

POPIS POZICE

– vedení čtyřčlenného týmu
– zodpovědnost za činnosti HR oddělení (od náboru, přes zákonná školení, vedení personální agendy zaměstnanců až po nejrůznější projekty)
– nábor nových kolegů na THP pozice, vedení výběrových řízení
– správa profilů společnosti na sociálních sítí, realizace aktivit vedoucích k posílení značky
– tvorba HR strategie, úprava  a zefektivňování stávajících procesů

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenost s vedením HR týmu a komplexní HR agendou
– anglický jazyk na komunikativní úrovni (majitelé společnosti sídlí v zahraničí)
– jste empatický, pozitivní člověk, pro kterého je práce s lidmi radostí
– nečekáte na úkoly, spíše jste sami iniciátorem změn

NABÍZÍME

– práci v přátelském prostředí s rodinou atmosférou a veselého šéfa
– velkou volnost při práci
– týden dovolené navíc
– stravenky
– proplacené přesčasy
– kurzy anglického jazyka
– podpora ve vzdělávání, účast na kurzech
– notebook, mobil

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@manpower.cz
+420 703 865 275

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY