Senior Linux administrátor – platforma OTT

Obor: IT správa, IT správa,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Jsi zkušený linuxový administrátor, baví tě automatizace a máš praktické zkušenosti s AWS? Pak jsi na správném místě. Úspěšně rosteme a do našeho OPS týmu přivítáme seniorního kolegu.

O společnosti:

Jsme česká softwarová firma zabývající se vývojem kompletního řešení pro multimediální platformy IPTV a OTT. V tomto velmi dynamickém odvětví se pohybujeme více než 15 let. Vybudovali jsme si pozici lídra na českém a slovenském trhu a úspěšně expandujeme i v zahraničí. Pravidelně se účastníme nejvýznamnějších veletrhů v Evropě. Spolupracujeme s předními mobilními operátory a poskytovateli televizního vysílání, jsou jimi např. O2, T-Mobile, Orange, Swisscom Broadcast, Česká televize aj.

POPIS POZICE

Jaké technologie u nás 2nd Level Support používá:

  • Debian GNU, TCP/IP, Wildfly, Nginx, Apache, GraphQL
  • PostgreSQL, Oracle,
  • Cassandra, ElasticSearch, Redis, RabbitMQ
  • Docker, Consul, AWS,
  • Puppet, Ansible, Terraform
  • Prometheus, Grafana, Kibana
  • JIRA, Icinga2

Jaké budou tvé každonení činnosti?

Zaprvé, nejsme Help Desk – s koncovými uživatelu nepřijdeme do styku.

  • Tvým úkolem bude instalace a konfigurace serverů platformy (komponenty IPTV platformy, DRM systémy třetích stran aj.), řešení provozních problémů, supervize upgradů IPTV platforem.
  • Zákaznická podpora pro IPTV platformy na úrovni 2nd level – OS, diagnostika HW a síťových problémů
  • Poskytování expertního know-how členům 1st Level Support týmu
  • Možnost podílet se na rozvoji systému pro dohled, bezpečnost, centrální správu, deployment a dalších podpůrných nástrojů

PROFIL KANDIDÁTA

Pro tuto pozici je nezbytně nutné:

☑️ Pokročilá znalost Linuxu – administrace systému a serverů

☑️ Dobrá znalost TCP/IP (konfigurace síťového stacku na serveru, debug síťových problémů z pohledu serveru a koncového zařízení)

☑️ Dobrá orientace v databázích (zkušenosti s provozem některé z relačních databází – ideálně PostgreSQL či Oracle, znalost SQL)

☑️ AJ – pro tuto pozici je důležitá technická angličtina (nejméně úroveň B2)

☑️ ČJ – pokročilá znalost (pro běžnou domluvu v týmu)

Výhodou zkušenosti s:

☑️ AWS, Docker, Kubernetes, Consul, etcd

☑️ CEPH storage

☑️ Prometheus, Telegraf, Grafana

☑️ Logstash, Elasticserch, Kibana

☑️ Automatic deployment a configuration (Puppet, Ansible, Terraform

NABÍZÍME

✔️ Nejnovější technologie a špičkový produkt, který v Evropě denně používají miliony domácností

✔️ Plochou organizační strukturu bez byrokracie a neformální prostředí

✔️ Stabilitu české firmy a partu pohodových lidí ve smíšeném kolektivu

✔️ Klouzavou pracovní dobu s možností homeoffice, sick days, stabilizační dovolenou

✔️ Finanční odměnu (kvartální), podporu v profesním růstu, konference a odborná školení aj.

✔️ Proplacení roční lítačky, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinného příslušníka

✔️ Multisportku, nevíkendové firemní akce

✔️ Stravenkovou kartu, čerstvé ovoce, chutnou kvalitní kávu, horkou čokoládu, firemní snídaně

✔️ Nové kanceláře s lobby a relax zónou v moderní budově AFI Karlín Butterfly – pár minut od centra, s možností parkování

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY