Senior Unity Developer – Mobilní F2P hry

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Chcete používat ty nejnovější technologie, nástroje vyvíjené na míru, nebo hledáte tým, který rád vyslechne Vaše nápady? Vždy se snažíme podporovat náš tým, abychom se všichni mohli soustředit na to, co máme rád – vyvíjet hry, které mají rádi hráči po celém světě!

Jsme české herní studio, ve kterém se vývoji věnuje 25 talentovaných pracovníků, kteří pracují na vzrušujících projektech. Budete mít možnost naučit se něco nového, vidět projekt od začátku až do konce a užít si úspěch, který z něj plyne. Vždy věříme v dovednosti našeho týmu, který si cení nezávislosti, kterou mu poskytujeme bez zbytečné byrokracie. Hledáme posilu, která nám pomůže a stane se naší součástí!

POPIS POZICE

  • Budete se podílet na vývoji her, které jsou populární po celém světě
  • Implementace nové herní funkce a navrhování nových kreativních řešení
  • Vylepšování našich již vydaných her
  • Můžete se podílet na návrhu a vývoji nových originálních her, které jsou F2P
  • Budete spolupracovat s našimi talentovanými designéry, grafiky a animátory
  • Vyzkoušíte nové technologie, vývojové metody a jejich integrace

  • Vynikající znalost herního Unity a programovacího jazyka C#
  • Znalost 2D a 3D grafiky
  • Znalost technik a algoritmů používaných při vývoji her
  • Nezávislost, odpovědnost a dobrý time management
  • Schopnost analyzovat a porozumět kódu někoho jiného
  • Pracovní zkušenosti z herního průmyslu
  • Dobrá znalost psané + mluvené angličtiny a českého jazyka

NABÍZÍME

  • Příležitost zaujmout miliony hráčů po celém světě
  • Silnou podporu osobního rozvoje a vzdělávání
  • Nezávislost a prostředí bez zbytečné byrokracie
  • Moderní kancelářské prostory v technologickém centru, s krásným panoramatickým výhledem na Prahu
  • Tým plný herních nadšenců, který s námi spolupracuje již 16 let
  • Profesionální studio se skutečným Startup Spiritem
  • Spousta atraktivních výhod a benefitů (dovolená, sick days, bonusy souvisejících s výkonem, týmové večírky a sportovní aktivity, občerstvení na pracovišti, atd.)

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz
+420 731 442 031

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY