Java vývoj backendu pro Telco, Brno

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Jsme průkopník v oblasti  IoT, 5G, VoLTE, VoWIFI, RSC, Cloud RAN a hledáme posily do svého týmu. Máš zkušenosti s programováním v Javě a zajímá tě oblast Big Data? Pokud k tomu ještě umíš pracovat s Linuxem, pozice je přesně pro tebe.

POPIS POZICE

Jedná se o vývoj nové aplikace pro vládu, která odhaluje pašování telefonů prostřednictvím mobilních sítí u operátorů, kterým se pak následně zasílají analýzy.

Co budeš mít na starost:

✅ Vývoj aplikace v Javě v linuxovém prostředí

✅ Z 80 % psaní nových věcí, 10 % času práce s Big Data, okolo kterých se staví produkt

✅ Návrh testů a testování v Javě

✅ Spolupráce s dalšími 7 členy týmu

PROFIL KANDIDÁTA

Bez čeho se neobejdeš:

✅ alespoň 2 roky komerčního vývoje v Javě SE/EE

✅ Zkušenost s psaním automatizovaných testů

✅ Orientace v Linuxu

✅ Angličtina na úrovni B2

NABÍZÍME

✔️ 5 týdnů dovolené

✔️ 3 sick days

✔️ Flexibilní pracovní doba

✔️ Home office

✔️ Kurzy angličtiny

✔️ Stravenky 100 Kč

✔️ Cafeteria systém 350 Kč/měsíčně

✔️ 1500 Kč příspěvek na penzijní připojištění

✔️ 50 000 Kč za doporučení kandidáta

✔️ Posilovna

✔️ Turnaje ve stolním fotbale, firemní akce

KONTAKT

Michaela Tvrdíková
michaela.tvrdikova@experis.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY