Lead Java Developer – vývoj na zelené louce

Obor: IT konzultace, IT vývoj, IT konzultace, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Hledáme Lead java developera, který má rád výzvy, vývoj na zelené louce, čistý kód, mezinárodní prostředí a je v Java vývoji ostřílený.

POPIS POZICE

☕ Skládáme tým back-end Java vývojářů, kteří nám pomůžou s integrací komerčního řešení kreditních karet s ostatními systémy v bance pomocí těchto technologií: API, Oracle, Java, MS SQL a další.

Prvních pár týdnů budou týmy sedět spolu – Ostrava, poté je na Tobě, zda-li budeš pracovat převážně z domu, nebo využiješ některou z našich kanceláří (Ostrava, Brno, Zlín, Olomouc).

PROFIL KANDIDÁTA

✔️ minimálně 10 let zkušeností v Java SE/Java EE
✔️ zkušenost s nejméně jedním z těchto aplikačních serverů alespoň 2 roky – weblogic,jboss wildfly
✔️ nejméně 7 let zkušeností – Spring (Spring Boot, Spring Security, REST, JPA)
✔️ znalost Oracle, MSSQL nebo podobné db
✔️ znalost UML diagramů
✔️ Reactive Java, microservices, Docker

NABÍZÍME

☑️ vývoj na zelené louce! Integrační řešení mezi systémy bude nový tým vyvíjet od nuly
☑️ mezinárodní prostředí – spolupráce s kolegy jak u nás, tak v zahraničí
☑️ super kolektiv, fajn managery a skvělou severskou firemní kulturu
☑️ smlouvu na dobu neurčitou
☑️ home office, flexibilní pracovní doba –work-life balance u nás není jen pojem
☑️ možnost osobního rozvoje, spolupráce se špičkami ve firmě, se zahraničními kolegy, tréninky a certifikace, práce s nejnovějšími technologiemi
☑️ nápoje a ovoce na pracovišti zdarma
☑️ Cafeteria benefity – sauna, zaplacení dovolené, nákup vitamínů nebo třeba kurz paraglidingu
☑️ další interní benefity (týden dovolené navíc, stravenky, penzijní a životní připojištění, životní jubilea apod.)
Multisport kartu

KONTAKT

Tereza Svobodová
tereza.svobodova@experis.cz
+420 703 865 334

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY