Senior Java Developer

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Nezařazeno
Hledáme:Muže i ženy

Pro náš sedmičlenný tým hledáme kolegy z řad Java vývojářů, kteří preferují back-end a pomohou nám s novým integračním řešením kreditních karet. Pokud se nebojíte komunikovat v angličtině a posledních pár let se vám o Javě i zdá, rádi vás mezi sebou přivítáme.

POPIS POZICE

Co vás u nás čeká:

  • Projekt orientovaný na kreditní karty; banka měla svůj systém na správu karet, který nefungoval dle jejich představ – pořídil se ready-made modul, který budete integrovat se zbývajícími systémy, jejich rozhraními a moduly
  • Nový tým – integrační řešení mezi systémy budete vyvíjet na legacy kódu
  • První týdny sedí týmy spolu, pak už je na vás, zda zvolíte home office nebo zázemí kanceláře

S čím a v čem pracujeme: Java EE i SE, Spring, Spring Boot, MySQL, Oracle, MongoDB , CouchBase, Docker, aplikační servery

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme:

  • V Javě EE/SE vyvíjíte komerčně alespoň 4 roky
  • Při práci využíváte framework Spring
  • Máte zkušenost s relačními i nerelačními databázemi
  • Setkal jste se s Docker technologií (Docker image, Docker file)
  • Umíte nasadit aplikaci na aplikační server (WebLogic/JBoss/WildFly/Tomcat)
  • Domluvíte se anglicky

NABÍZÍME

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Home office, flexibilní pracovní dobu
  • Česko-slovenský tým, který úzce spolupracuje s kolegy v zahraničí
  • Možnost zdokonalovat se – spolupráce se seniorními pracovníky, nejmodernější technologie
  • Zavedená interní rotace – pokud daný projekt skončí, najdeme vám ve firmě nové uplatnění
  • Systém Cafeteria – nákup vitamínů, sauna, zaplacení dovolené, kurz paraglidingu a další
  • Standardní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport, příspěvek na penzijní a životní připojištění

KONTAKT

Michaela Tvrdíková
michaela.tvrdikova@experis.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY