IT Administrátor

Obor: IT konzultace, IT správa, Administrativa,
Lokalita: celá ČR,
Město: Říčany
Hledáme:Muže i ženy

Společnost, která se od roku 1992 zabývá velkoobchodním prodejem a servisem širokého portfolia značkových výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, hudebních nástrojů, telekomunikační a kancelářské techniky hledá do svého týmu posilu na pozici

POPIS POZICE

  • Administrace a údržba koncových stanic i tiskáren
  • Administrace LAN, MS AD vč. přidružených služeb
  • Administrace Endpoint, Server a LAN security
  • Administrace Office 365 – Exchange, Sharepoint, MDM
  • Administrace VMware
  • Předkládání návrhů řešení i komunikace s dodavateli

  • Min. ukončené SŠ vzdělání (ideálně IT/technického zaměření)
  • 3 roky praktických zkušeností z oblasti správy MS Windows Server
  • Přehled v informačních technologiích a telekomunikacích
  • Znalosti a zkušenosti s MS OS – Desktop i Server HW/VM a MS licencování
  • Znalost a zkušenosti se správou MS prostředí (AD, DNS, DHCP, GPO,  File services, Print services, RADIUS, WSUS a další)
  • Znalost a zkušenost se správou O365, Sharepoint, Intune
  • Znalost VMware a jeho správy
  • Znalosti a zkušenosti z oblasti informační bezpečnosti a správy sítí (802.1x, TCP/IP, VLAN,)
  • Dobrou znalost anglického jazyka (technická dokumentace, komunikace s kolegy z dalších zemí)
  • Samostatnost a schopnost poradit si s náročnými úkoly a ochota učit se nové věci
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude, pokud:

  • máte certifikaci v některé požadované oblasti
  • máte zkušenosti s následujícími technologiemi a oblastmi: networking (Cisco, Mikrotik), MS  Powershell

NABÍZÍME

  • Snídaně a obědy za 40kč dohromady
  • multisport karta
  • sleva na zboží až 40%
  • za každý odpracovaný rok den dovolené navíc (do 5 dnů)

KONTAKT

Radka Čornejová
radka.cornejova@experis.cz
+420 725 980 913

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY