LEAN SPECIALISTA (Možno i pro absolventy)

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Hledáme:Muže i ženy

Hledá se LEAN SPECIALISTA do nadnárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu

POPIS POZICE

Čeká vás optimalizace výrobních procesů
Budete zavádět metody štíhlé výroby napříč organizací
Budete vytvářet návrhy projektů pro zlepšování procesů
Vytvoříte layouty a optimalizujete materiálové toky
Spolupracovat budete s 5 kolegy a s ostatními odděleními napříč společností
Řídit se budete požadavky zákazníka a platnou právní legislativou

PROFIL KANDIDÁTA

Znalost projektového řízení a řízení změn
Orientace ve vizuálním managementu a průmyslových standardech
Měl/a byste umět aplikovat metodiky štíhlé výroby (5S, TPM, KANBAN, SMED atd.)
Výhodou bude, pokud znáte temríny OEE, CIP
Statistických metody a jejich praktické užití se vám budou hodit
Domluvíte se AJ nebo NJ
Rozumíte si s MS Office (čeká vás práce s daty, tvorba prezentací)

NABÍZÍME

Dobré platové ohodnocení odvíjející se dle zkušeností
Benefit na dojíždění
Bonus za 100% docházku
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
26 dní dovolené
MultiSport kartu

KONTAKT

Iva Lukašáková
iva.lukasakova@manpower.cz
+420 773 769 178

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY