C# vývojář desktopové aplikace

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Pro tým vyvíjející UI mikroskopů hledáme nové kolegy z řad C# developerů. Pokud preferujete vývoj na back-endu a máte zkušenost s WPF a s platformou .NET, jste náš člověk. Pozice je vhodná pro juniory i seniory.

POPIS POZICE

Co budete mít na starost:

– vývoj komplexních desktopových aplikací pro automatizaci elektronových mikroskopů

– návrh uživatelského rozhraní s důrazem na efektivitu a snadné použití

– zdokonalování existujících aplikací v rámci výkonu a robustnosti

S čím a v čem budete pracovat: C# .NET 4.7+, WPF, Visual Studio 2019 pro Win10, CI/CD s využitím Git, GitLab, Jenkins

– máte VŠ titul v informatice či souvisejícím technickém oboru

– máte profesní zkušenosti v objektově-orientovaném vývoji

– domluvíte se anglicky (budete komunikovat s kolegy z US)

NABÍZÍME

– smysluplnou práci, která pomáhá posouvat technologické limity největších výrobců elektroniky na světě (Samsung, Intel, TSMC)

– možnost jít za hranice SW a podílet se na komplexním vývoji produktu od HW po UX

– flexibilní plánování pracovní doby

– 5 týdnů dovolené

– bezplatné kurzy angličtiny

– příspěvek na penzijní připojištění

– roční bonus

– Multisport karta zdarma

– mobilním tarif pro soukromé účely

– moderní pracovní prostředí s relaxačními zónami a masážemi přímo v budově

KONTAKT

Michaela Tvrdíková
michaela.tvrdikova@experis.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY