Výrobní ředitel – stavebnictví

Obor: Vyšší management, Stavebnictví, Vyšší management,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Pro českou stavební společnost s dlouhou tradicí a stabilní pozicí na trhu hledáme zkušeného a schopného kandidáta na pozici Výrobního ředitele!

POPIS POZICE

Budete mít na starost:

– řízení výroby ve stavební společnosti, která působí po celých Čechách

– vedení plánů výroby a realizace staveb, koordinaci projektů a jejich kontrolu

– jednání s investory, subdodavateli a podřízenými stavbyvedoucími

– optimalizaci procesů, organizaci spolupráce

PROFIL KANDIDÁTA

Potřebujeme od Vás:

– vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření

– zkušenost z větší stavební firmy/velkých projektů

– autorizaci v oboru dopravní stavby nebo mosty a inženýrské konstrukce

– ŘP sk. B

– výhodou: znalost FIDIC a programu IPOS

– odolnost vůči stresu, administrativní zručnost, komunikační dovednosti

NABÍZÍME

Nabízíme Vám:

– Velmi nadstandardní finanční ohodnocení

– Odměny v závislosti na ekonomickém výsledku projektů

– Služební automobil (VW Touareg v nejvyšší konfiguraci)

– Mobilní telefon, notebook

– Týden dovolené navíc

– Stravenky

– Příplatek penzijního pojištění

Pokud Vás tato pozice zaujala jako další krok ve Vaší kariéře, zašlete mi svůj životopis – ráda s Vámi prodiskutuji detaily nad dobrou kávou!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY