Stavbyvedoucí – velkoprofilové vrtání

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Do české stavební společnosti s dlouholetou tradicí hledáme zkušené stavbyvedoucí! Získejte možnost pracovat na zajímavých dopravních stavbách po celých Čechách.

POPIS POZICE

  • Řízení stavebních prací a podřízených zaměstnanců na stavbě
  • Kontrola dodržování předpisů a zákonů, dohled nad BOZP
  • Součinnost s výrobním ředitelem, zástupci investora a dalšími zainteresovanými stranami
  • Kontrola úplnosti podkladů, dodržování harmonogramu a nákladů

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání se zaměřením na dopravní stavby
  • Min. 5 let zkušenost na pozici stavbyvedoucího
  • Zkušenost s velkoprofilovým vrtáním
  • Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Autorizace (dopravní stavby/geotechnika) výhodou

NABÍZÍME

  • Nadstandardní finanční ohodnocení + odměny
  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook
  • Případně podporu se získáním autorizace
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Příplatek penzijního pojištění

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY