IT Specialista – Kolín!

Obor: IT konzultace, IT správa, IT konzultace, IT správa,
Lokalita: Středočeský,
Město: Kolín
Hledáme:Muže i ženy

Jsme česká soukromá společnost sídlící v Kolíně, která vyhledává příležitosti v sektoru chemických specialit s chráněnou výrobní technologií. Cílem naší společnosti je vybudovat komplexní portfolio úzce provázaných chemických společností.

Výrobní program naší společnosti je postaven na výrobě kyanovodíku, z kterého se vyrábí široké portfolio produktů. Dnes můžeme říci, že naše základy stojí na třech hlavních pilířích, které tvoří průmyslová chemie, chemické speciality a úsek agrochemikálií.

V současnosti se soustředíme především na speciality kyanové chemie, na agrochemikálie, včetně fumigantů a biocidů příští generace. Pro splnění svých cílů neustále sledujeme a realizujeme investiční příležitosti, které strategicky i kulturně odpovídají struktuře rodinného podniku. V současné době aktivně usilujeme o akvizice, s cílem zajistit co nejvyšší přidanou hodnotu produktům a službám prostřednictvím technologické a osobní součinnosti.

POPIS POZICE

  • Poskytování technické asistence a podpory uživatelů ve stávajících informačních systémech (analýza a zpracování požadavků od uživatelů)
  • Analýza interních procesů, návrhy na procesní zlepšování a spolupráce při implementaci do stávajících informačních systémů, popřípadě navrhování a implementace nových systémů
  • Informování o aktualizacích systémů, školení nových i stávajících uživatelů
  • Spolupráce s externími dodavateli IT systémů
  • Správa informačních systémů

  • Prokazatelnou praxi v oblasti podpory uživatelů na pozici IT výhodou
  • Výborné analytické a komunikační schopnosti, aktivní přístup a inovativní myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, schopnost stanovení priorit
  • Pokročilou znalost operačních systémů MS Windows a produktů MS Office podmínkou, znalost IS ESO09, MS SQL a RPA výhodou
  • Zkušenosti s administrací systémů výhodou
  • Znalost procesů ve výrobní společnosti výhodou
  • Znalost Aj min. na úrovni B1

NABÍZÍME

  • Perspektivní zaměstnání na HPP v prosperující společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Částečně flexibilní pracovní dobu
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění
  • Lékařskou péče v místě zaměstnavatele
  • Systém volitelných benefitů Cafeteria na dovolenou, kulturu, sport, zdraví, vzdělávání

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz
+420 731 442 031

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY