IT Consultant – Atlassian Specialist – great & flexible opportunity

Obor: IT konzultace, IT správa, IT konzultace, IT správa,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Do našeho týmu hledáme kolegu, jehož úkolem bude péče o sadu aplikací Atlassian, komunikace se zákazníky, a to především ve formě analýzy potřeb zákazníka a navržení ideálního řešení. Jsme Vám schopni poskytnout komplexní zaškolení a podporu zkušeného týmu. Náš ideální kandidát by měl mít chuť se učit novým věcem a mít schopnost orientovat se na detail. Možnost spolupráce jak formou HPP, tak IČO.

POPIS POZICE

NÁPLŇ PRÁCE

  •  Konzultace Atlassian produktů se zákazníky od návrhu řešení až po implementaci
  •  Provádění celkové on-site správy Atlassian nástrojů (primárně JIRA, dále Confluence, Bitbucket, Bamboo, Crowd)
  •  Provádění pravidelných upgradů, patching, zálohování a obnova
  •  Správa příslušných add-onů a integrace a udržování vztahů s vendory
  •  Dobrá znalost pluginů Tempo, EasyBI, Insight
  •  Diagnostika a oprava chyb v Atlassian aplikacích a na aplikačních serverech
  •  Dokumentování nastavení a procesů pro uživatele a administrátory systému
  •  Doplněníme Vám Atlassian certifikaci, pokud ještě nemáte expert status

PROFIL KANDIDÁTA

OČEKÁVÁNÍ

  •  Komunikativnost a orientace na zákazníka
  •  Spolehlivost – administrace Atlassian aplikace interní i klientské
  •  Snaha zdokonalovat se v dynamickém vývoji softwaru Atlassian
  •  Ochota pracovat v týmu – spolupráce na servisních zakázkách s našimi nejlepšími klienty, kde je třeba koordinace celého týmu, ale zároveň samostatnost

POŽADOVANÉ ZNALOSTI

  • 1-2 roky zkušeností (ideálně administrátorských) s Atlassian nástroji
  • Zkušenost s implementací a konfigurací Atlassian nástrojů
  • Administrátorská znalost běžných operačních systémů – Linux, MS
  • Obecná znalost IT prostředí a systémů
  • Angličtina B1-C2

NABÍZÍME

NABÍZÍME

  • Možnost se dlouhodobě rozvíjet a podílet se na zajímavých projektech, které mají smysl
  • Dynamické prostředí s prostorem pro vlastní iniciativu a inovace
  • 5 týdnů dovolené
  • Moderní a výkonné HW vybavení k dispozici
  • Flexibilní pracovní doba dle dohody – není problém se domluvit na čemkoliv + možnost jak HPP, tak IČO
  • Práce pro velké a významné klienty
  • Podpora při vzdělávání a proplácení certifikacích

KONTAKT

Michaela Kotýnková
michaela.kotynkova@experis.cz
+420 725 597 101

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY