PRICING SPECIALIST (OBLAST FARMACIE)

Obor: Vyšší management, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 4
Hledáme:Muže i ženy

Hledá se Pricing Specialist (ž/m) pro úspěšnou českou farmaceutickou společnost. V rámci této pozice budete zodpovědný/á za tvorbu cenové strategie globálně tj. v Česku i v zahraničí (90% – EÚ).

POPIS POZICE

Vaše pracovní náplň:

  • Tvorba a implementace cen, cenových strategií pro ČR a zahraničí
  • Analýza cen produktů v ČR i zahraničí
  • Analýza ziskovosti klíčových produktů
  • Analýza konkurence, tržních příležitostí
  • Návrhy na zlepšení současného podnikání
  • Sledování změn ve farmaceutickém cenovém prostředí + posouzení možného dopadu na společnost
  • Spolupráce s kolegy z oddělení Business Developmentu, Marketingu, Controllingu
  • Poskytovat doporučení vyššímu managementu v ČR i v zahraničí kvůli usnadnění rozhodovacích procesů
  • Reporting

PROFIL KANDIDÁTA

Potřebujeme aby ste měl/a:

  • Relevantní zkušenost z pozice Pricing Specialist ve farmaceutické společnosti
  • Znalost systému referencování cen v EU
  • Angličtinu na pokročilé úrovni (budete ji využívat denně)
  • MS Excel na pokročilé úrovni
  • Výborné analytické a strategické myšlení

NABÍZÍME

Benefity:

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné české společnosti
  • Komplexní pozici
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Nástup dle Vašich možností
  • HPP na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na pojištění
  • Multisport Card
  • Krásné kanceláře na Praze 4

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@experis.cz
+420 733 165 052

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY