BRAND MANAGER – SENIORNÍ POZICE VE FARMACII

Obor: Vyšší management, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 4
Hledáme:Muže i ženy

Hledám Brand managera (ž/m) pro úspěšnou českou farmaceutickou společnost. V rámci této pozice budete mít na starosti portfolio produktů z oblasti kardia v zahraničí.

POPIS POZICE

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • Vytváření globálních strategií pro již existující porfolio výrobků (oblast kardio) a jejich následná implementace
  • Vytváření globálních strategií pro nové produkty & launch nových produktů
  • Příprava tištěných marketingových materiálů
  • Analýza trhů, konkurence
  • Vytváření sloganů
  • Spolupráce s kolegy na správě a tvorbě portfolia
  • Občasné pracovní cesty do zahraničí

PROFIL KANDIDÁTA

Potřebujeme abyste měl/a:

  • Vysokoškolské vzdělání (obor – farmacie, medicína, chemie apod.)
  • Relevantní zkušenost z marketingové pozice ve farmaceutické firmě min. 4 roky
  • Zkušenost z mezinárodního prostředí je pro nás obrovskou výhodou
  • Češtinu na úrovni rodilý mluvčí a pokročilou angličtinu (budete ji využívat denně)

+ Neměl/a byste mít problém s cestováním protože Vás čekají občasné pracovní cesty do zahraničí.

NABÍZÍME

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné české společnosti
  • Komplexní pozici
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Nástup dle Vašich možností
  • HPP na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pracovní cesty do zahraničí
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na pojištění
  • Multisport Card
  • Krásné kanceláře na Praze 4

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@experis.cz
+420 733 165 052

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY