Správce informačích systémů a databází

Obor: IT správa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Čeká vás správa síťové infrastruktury – servery MS SQL
Postaráte se i o informační a databázové systémy
Zasloužíte se o nasazování softwarových upgradů funkcionalit a informačních systémů
Budete se podílet na vývoji SW nástrojů a aplikací
Budete technickou podporou realizačních projektů v oblasti vývoje databází a softwaru

Vzdělání technického směru (informační technologie, elektrotechnika)
Všeobecný přehled v oblasti IT HW/SX
Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
Zkušenost se správou terminálových serverů (Citrix nebo MS Remote Desktop)
Zkušenost s prací v Helpdesk systému
Znalost produktů McAfee, MS Office 365

NABÍZÍME

Motivující ohodnocení odpovídající výkonu a zkušenostem
Možnost širokého uplatnění a rozvoje v IT
Roční odměny
Jazykové a odborné vzdělávání
Příspěvek na penzijní připojištění
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování

KONTAKT

Iva Lukašáková
iva.lukasakova@manpower.cz
+420 773 769 178

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY