SALES MANAGER – IT segment /digitální identita

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, Vyšší management, IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

  • Vyhledávání a identifikace nových obchodních příležitost v oblasti digitální identity a bezpečnosti mobilních aplikací
  • Příprava individualizovaných nabídek, smluv a prezentace společnosti a jejich řešení na konferencích
  • Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky jako předpoklad dalšího rozvoje dodávaných řešení
  • Mapování trendů ve vyvíjejících se potřebách zákazníků a impulsy pro jejich promítání do nabídky společnosti

PROFIL KANDIDÁTA

  • Komunikační a prezentační schopnosti i v anglickém jazyce
  • Dobrý písemný projev
  • Zkušenost s obchodní agendou  – Výhodou je zkušenost z bankovního prostředí, znalosti z oblasti IT a mobilních aplikací (autorizace, autentizace) či projektového managementu v IT
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a unikátními projekty z oblasti IT security
  • Možnost pracovat nejen ze sídla společnosti, ale i z dalších měst, kde máme kanceláře (Praha, Brno, Olomouc aj.)
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Účast na prestižních světových konferencích a další formy podpory profesního růstu
  • Řadu dalších benefitů

KONTAKT

Iva Klimešová
Iva.Klimesova@experis.cz
+420 730 162 002

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY